ספר פרק פסוק
במדבר

וָאֹמַר אַעֲלֶה אֶתְכֶם מֵעֳנִי מִצְרַיִם אֶל אֶרֶץ הַכְּנַעֲנִי וְהַחִתִּי וְהָאֱמֹרִי וְהַפְּרִזִּי וְהַחִוִּי וְהַיְבוּסִי אֶל אֶרֶץ זָבַת חָלָב וּדְבָשׁ:
וְשָׁמְעוּ לְקֹלֶךָ וּבָאתָ אַתָּה וְזִקְנֵי יִשְׂרָאֵל אֶל מֶלֶךְ מִצְרַיִם וַאֲמַרְתֶּם אֵלָיו יְקֹוָק אֱלֹהֵי הָעִבְרִיִּים נִקְרָה עָלֵינוּ וְעַתָּה נֵלֲכָה נָּא דֶּרֶךְ שְׁלֹשֶׁת יָמִים בַּמִּדְבָּר וְנִזְבְּחָה לַיקֹוָק אֱלֹהֵינוּ:
וַאֲנִי יָדַעְתִּי כִּי לֹא יִתֵּן אֶתְכֶם מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַהֲלֹךְ וְלֹא בְּיָד חֲזָקָה:
וְשָׁלַחְתִּי אֶת יָדִי וְהִכֵּיתִי אֶת מִצְרַיִם בְּכֹל נִפְלְאֹתַי אֲשֶׁר אֶעֱשֶׂה בְּקִרְבּוֹ וְאַחֲרֵי כֵן יְשַׁלַּח אֶתְכֶם:

   
שמות פרק ג פסוק יט
Skip Navigation Links.
Collapse וַאֲנִי יָדַעְתִּי וַאֲנִי יָדַעְתִּי
Expand מדוע אומר ה' את זה? מהי הסיבה העמוקה לכך שפרעה יסרב לשלוח את העם?מדוע אומר ה' את זה? מהי הסיבה העמוקה לכך שפרעה יסרב לשלוח את העם?
Collapse כִּי לֹא יִתֵּן אֶתְכֶם מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַהֲלֹךְ כִּי לֹא יִתֵּן אֶתְכֶם מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַהֲלֹךְ
Expand פירוש. מה בין חלקי הפסוק? מה בין פסוק זה לבא אחריו?פירוש. מה בין חלקי הפסוק? מה בין פסוק זה לבא אחריו?
Expand פירוש "יתן" כאןפירוש "יתן" כאן
Expand רמזרמז
Collapse וְלֹא בְּיָד חֲזָקָה:וְלֹא בְּיָד חֲזָקָה:
Expand מה המשמעות, הרי בסוף פרעה שלח את העם בגלל ידו החזקה של ה'? פירוש. מה בין חלקי הפסוק? מה בין פסוק זה לבא אחריו? מה המשמעות, הרי בסוף פרעה שלח את העם בגלל ידו החזקה של ה'? פירוש. מה בין חלקי הפסוק? מה בין פסוק זה לבא אחריו?
Expand פירוש נוסף מאין נובע הסירוב של פרעה לשלוח את העםפירוש נוסף מאין נובע הסירוב של פרעה לשלוח את העם
Expand מהן הנבואות השונות שאמר ה' למשה בשלבים השונים של כל המהלך?מהן הנבואות השונות שאמר ה' למשה בשלבים השונים של כל המהלך?
צור קשר|אודות האתר